domki w Dąbkach, domki nad morzem

Maluchy w Morza Szum

Nasz obiekt to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Po dniu spędzonym na plaży możecie Państwo zrelaksować się na tarasie domku, a dzieci mogą pobawić się na którymś z dwóch kolorowych placach zabaw, przeznaczonym dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Na plac zabaw składają się: 2 huśtawki, huśtawka typu Zośka, drewniane zestawy do wspinania się z 2 zjeżdżalniami, piaskownica, zabawki i pojazdy LITTLE TIKES, plastikowy domek i zamek. Posiadamy także stół do ping – ponga, stół do piłkarzyków oraz trampolinę Co roku rozbudowujemy nasz plac zabaw o nowe atrakcje i nasza oferta dla dzieci ciągle się rozszerza. Nasz plac zabaw na pewno Cię zaskoczy!!!

Posiadamy także inne udogodnienia dla dzieci:

  • Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka. Nie musisz tracić cennego miejsca w bagażniku na łóżeczko dla Twojej pociechy, wystarczy je wcześniej zarezerwować. Bezpłatnie udostępniamy łóżeczko przenośne wraz z materacem.
  • Pościel do łóżeczka. Chętni przygotujemy także odpowiednio wypraną i wyprasowaną w prani zewnętrznej pościel dla Twojego dziecka.
  • Krzesełko do karmienia. Dla naszych najmniejszych Gości możemy także udostępnić krzesełko do karmienia. Podobnież świeże nadmorskie powietrze sprzyja apetytom małych i dużych!!!
  • Wanienka. Posiadamy także w swojej ofercie wanienki do kąpieli, które można bezpłatnie wypożyczyć. Ze względu na to, że łazienki w domkach są wyposażone w prysznic, wanienka będzie bardzo pomocna w kąpieli najmłodszych Gości.
  • Mikrofala. Starając się cały czas realizować sugestie naszych Gości w celu permanentnego podnoszenia jakości usług noclegowych i wypoczynkowych zakupiliśmy mikrofalówkę, którą przypadku potrzeby można bezpłatnie wypożyczyć.


Zapraszamy do Dąbek!


Domki 450m od morza

Rezerwacja

tel: +48 792 829 684
Ta strona używa plików cookies w celach funkcjonalnych.